Spotify Premium za 99 groszy

Spotify Premium za darmo

Spotify jest usługą obecnie pożądaną przez wszystkich wielbicieli muzyki na świecie. Można zadawać sobie pytanie gdzie tutaj fenomen. Większość ludzi wgrywa ulubione utwory na odtwarzacz mp3 czy smartfon, a inni poszukują Spotify Premium za darmo. O ile w przypadku pierwszej opcji tracimy czas i pamięć swojego urządzenia, tak w drugim mamy pod ręką dostęp do szerokiej gamy muzyki różnych gatunków.

Spotify Premium – teraz 3 miesiące za 0,99 zł

Dobra wiadomość dla osób poszukujących Spotify za darmo. Do 30 czerwca nowi użytkownicy mogą zakupić konto Premium za jedyne 99 groszy. Z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie nie ponosząc żadnych, dodatkowych opłat. Osoby, które jednak chciałby korzystać ze Spotify Premium po wygaśnięciu okresu promocyjnego, będą musiały zapłacić 19,90 zł miesięcznie. Letnia promocja nie jest w prawdzie darmową opcją, ale za niemal symboliczną złotówkę dostajemy szereg udogodnień, niedostępnych w wersji Spotify Free. Należą do nich między innymi:

  • Brak reklam
  • Możliwość słuchania utworów w dowolnej kolejności
  • Muzyka w jakości HD
  • Pobieranie i słuchanie ulubionych albumów offline
  • Synchronizacja usługi pomiędzy różnymi typami urządzeń

Muzyka w chmurze

Spotify posiada niesamowicie bogatą bazę albumów, aktualizowaną na bieżąco. Premiery nowych krążków nie wymagają już zakupów w sklepie. Bez wychodzenia z domu można mieć muzykę na wyciągnięcie ręki. Dodatkową atrakcją są gotowe playlisty innych użytkowników oraz możliwość tworzenia własnych, którymi można podzielić się ze znajomymi. Jakby tego było mało Spotify w miarę upływu czasu uczy się naszego gustu muzycznego. Przesłuchując coraz większą liczbę utworów dostajemy lepsze podpowiedzi dotyczące odkrywania nowej muzyki o podobnym brzmieniu. Zachęcamy do testowania i dzielenia się swoimi wrażeniami.

Kliknij tutaj, aby skorzystać z promocji

3 głosów, ocena: 5.00